Článek k zamyšlení

Typ: ostatní
Záleží Vám také na úspěšnosti Vašich ratolestí - budoucích prvňáčků? Určitě, těžko by se mezi rodiči hledali ti, kterým příprava na školu nedělá starosti.

Díky přípravným třídám, zřizovaným při základních školách, je to dnes hračka. Děti, které mají  zdravotní či jiný problém, se mohou příjemnou formou adaptovat na školní prostředí. Kdo by si nepřál takový úspěšný start do školní docházky? A to ještě v krásném areálu školy, v místě bydliště, bez složitého dojíždění, pod vedením zkušené učitelky, která to s dětmi opravdu umí a ty se na ni těší ........ Proto je naprosto nepochopitelná reakce veřejnosti v Polepech a příslušných obcích,ne rodičů, kterých se to týká, proti pokračování  "přípravky". Může za to určitě špatná komunikace vedení školy a školky s rodiči, veřejností, ale i s vedením obce, které všechna zařízení malých budoucích občánků maxi  málně podporuje. Jen tak se mohlo stát, že je zapsán malý počet dětí a přípravná třída se tak nemůže otevřít. Komu tím nejvíc ublížili všichni, kteří se tak bouřlivě stavěli proti na jednání zastupitelstva? Škoda, že ti nejmenší jim to nemohou říci sami !!!!!!!

Vytvořeno: 20. 6. 2017
Poslední aktualizace: 20. 6. 2017 00:00