Ztracený pes v obci Nové Dvory

V obci Nové Dvory se 9.9. ztratil kříženec německého ovčáka jménem Ben!!!!
Kdybyste měli nějaké informace, volejte prosím na 777221737, případně napište na email patkovaeva@seznam.cz

V obci Nové Dvory se 9.9.ztratil kříženec německého ovčáka jménem Ben!!!!

Kdybyste měli nějaké informace, volejte prosím na 777221737, případně napište na email patkovaeva@seznam.cz

Ben je 4 roky starý kříženec německého ovčáka s bernským salašnickým psem. Má černočervený látkový obojek a je i čipovaný. Není kastrovaný a váží asi 45 kg. Utekl ze zahrady ve čtvrtek 9.9.2021 z obce Nové Dvory. Děkujeme za pomoc.

Pokud byste byli tak hodní, vytiskněte prosím pátrací letáček, který naleznete v příloze emailu a vyvěste ho na nástěnku, do výlohy či na jiné viditelné místo. Také si ho můžete vložit na své webové stránky. Odměna za nalezení 5 000 Kč!!!

Starosty okolních obcí prosíme o vyhlášení obecním rozhlasem!!!

Aktuální info o pátrání najdete zde: https://www.psidetektiv.cz/zvire/ben-litomerice-2021-09-09

Leták ke sdílení najdete i na naší facebookové stránce: www.facebook.com/PsidetektivCZ

Děkuji za pomoc,
Eva Procházková